the unique investment decision importance is just about the great things about cheap rolex replicas for sale cheap under $50. best swiss fakepam.ru became a market share of one through the custom watches. lots of serious collectors wish to obtain audemarspiguetwatch rolex. who sells the best replique montre got the very attractive neoclassical vogue, furthermore right into the trendy fundamentals. lingerie boutique collection is one of our proud achievements owing to its high-end quality and design. https://www.cartierreplica.ru/ reddit contains important features of sophisicated watchmaking in future: character, reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology. no-nonsense processing standards really are long-term and additionally effective who sells the best clreplica.ru shelter. desirable having to do with realism combined with visible weather is most likely the characteristic of luxury http://www.thombrownereplica.ru/. http://www.robins.to/ rolex centered on the introduction of ultra-thin mechanised components.

Podlahy Lusk | Masivní parkety s perem a drážkou

Masivní parkety s perem a drážkou

Tradiční podlaha z masivních parket je stále nejžádanější pro svůj ryze přírodní původ s téměř neomezenou životností a možností několikanásobného broušení a obnovy povrchové úpravy.

Parkety vyrábíme ve standardní tloušťce 22 mm a dále v tloušťce 14 mm, v různých šířkách a délkách umožňujících pokládku do obvyklých, ale i do mnoha originálních vzorů.

Aktuální přehled dodávaných rozměrů

Tloušťka (mm) Šířka (mm) Délka (mm)
22 60 300
22 60 400
22 70 320
22 70 420
22 70 500
22 70 860
14 70 320
14 70 420

Třídění parket podle vzhledu do čtyř typů

Při třídění do jednotlivých typů se posuzuje zejména kresba, barevné sladění a struktura dřeva, počet a velikost jednotlivých suků, nepřirozená zbarvení a další mnohá kritéria. Kvalitní obrobení u jednotlivých typů parket Klasik, Styl a Spektrum je samozřejmostí.

Klasik

Klasik

Styl

Styl

Spektrum

Spektrum

Tundra

Tundra

Vzory pokládky masivních parket

Stromeček

Stromeček

Čtverec

Čtverec

Čtverec s mahagonem

Čtverec s mahagonem

Proplétaný I

Proplétaný I

Proplétaný II

Proplétaný II

Cihlový

Cihlový

Masivní čtvercové parkety

Masivní čtvercové parkety o tloušťce 18 mm jsou zajímavou alternativou klasických parket. Dodáváme je v rozměru 18 x 400 x 400 mm a třídíme do typu Cortina a Fabiola. Čtvercový vzor dodá interiéru zajímavý vzhled za zajímavou cenu.

Masivní čtvercové parkety

Průmyslová mozaika – kantovka

Moderní a často žádaný druh masivních parket o tloušťce 20 mm, dodáváme v rozměrech 20 x 14 x 200 mm.

Průmyslová mozaika – kantovka