Armstrong homogenní PVC

Armstrong homogenní PVC:

 • Solid PUR
  Armstrong Solid PUR – Ekonomické řešení pro případ, kdy se vyžaduje maximální odolnost proti opotřebení a nečistotám. K dispozici v 16 atraktivních barvách od šedých a béžových tónů k modré a zelené.
 • Cenit PUR
  Tato podlahová krytina je ideální pro svůj široký rozsah použití, neboť její struktura perfektně skrývá každodenní opotřebení. 20 barev, rozdělených od neutrálních k více intenzivním odstínům, nenechává nesplněná přání v oblasti designu.
 • Favorite PUR
  Tato populární vinylová podlahová krytina se svým charakteristickým čipsovým designem v pozadí je k dispozici ve 36 pozoruhodných barvách, které dávají volnost Vašim představám o designu.
 • Royal PUR
  Dobře známá a populární klasická homogenní podlahová krytina s bezesměrým mramorovým vzorem vypadá elegantně a nadčasově. Tato výkonná podlahová krytina je k dispozici v široké škále barev vyhovujících každému a nabízí prověřenou kvalitu pro každou aplikaci již více než 40 let.
 • Contour PUR
  Tato homogenní podlahová krytina má výrazně poutavý, čipsový design v jemných odstínech šedé, které poskytují perfektní pozadí pro vysoce kontrastní vzor s velmi výraznými barvami od oranžové a fialové až k modré a zelené. Tyto pozoruhodné kontrasty oživují podlahu tím, že jí dávají působivý architektonický dotek.
 • Medintone PUR
  Homogenní PVC Medintone přináší výjimečnou trvanlivost a odolnost s atraktivním designem. 
Provozovna Ústí nad Orlicí
+420 602 360 698
lusk@podlahy-lusk.cz